מלונות בוטיק בתל אביב

מלונות בוטיק בתל אביב חופשה אחרת כל שנה הנכם יוצאים לנופש, וכל שנה בבית מלון.

 

בסופו של יום, בתי המלון נראים אותו דבר. הגיע התקופה לנופש אחרת,קרובה לבית. מלונות בוטיק במרכז מספקים חווית חופשה ובילוי אחרים, דיסקרטיות ענקית וכל זה במרכז המדינה בלי לנסוע חצי יום עד לאילת או לצפון הארץ.

 

אתם יוצאים לנופש כדי להירגע, להתענג מהשקט...כאשר רוצים חופשה במלון עם עוד מאות אנשים, אין הרבה רוגע. באופן מיוחד כשמדובר בישראלים. אם הנכם מעוניינים פינה רק בשבילכם, דיסקרטיות ואוירה נינוחה- מלונות בוטיק במרכז יציעו לכם חופשה אחרת ממה שראיתם עד כה.

 

יוקרה ושלווה בלב העיר מלונות בוטיק במרכז אלו מלונות יוקרה בלב המרכז. מדובר במלונות קטנים מאוד, של 7- 14 חדרים דיסקרטיים בממוצע. מבחינת ההנאות שמציע כל חדר אירוח במלון, מלונות הבוטיק במרכז מצוידים מדיוק כמו כל מלון אחר, בהבדל אחד- שבמלונות הבוטיק במרכז יש פחות מעשרים אנשים השוהים בו, ואווירת דיסקרטיות, רוגע ושלווה שוררת בכל מקום. מלונות בוטיק במרכז מתאפיינים בעיצוב בלתי רגיל עבור כל מלון ומלון. אם עד כה אנו רגילים לראות מסדרונות ארוכים ועיצוב דומה פחות או יותר בכל חדר אירוח במלון המסחרי בו שהינו, מדובר אצלנו ברמה אחרת.

מלונות בוטיק בתל אביב

ניתן לומר שלכל בית מלון בוטיק סיפור משלו ועיצוב אחר, וכל מלון בוטיק נותן אווירה אחרת. חווית השהות נוצרת לא ממש קצת מהעיצוב היוצא דופן ששורר במקום.

 צימרים חדרים לפי שעה במרכז

מבחינת טווח המחירים של מלונות בוטיק במרכז, אין פער גדול באופן מיוחד מאוד בין מלונות הבוטיק במרכז לבין המלונות המסחריים. ישנו פער של כ40 עד 180 שח לכאן ולכאן, אך יש לקחת בחשבון שמה שמציעים מלונות הבוטיק במרכז והמלונות המסחריים הוא שונה. מלונות בוטיק במרכז יציעו אווירה אחרת, עיצוב מושקע ומקורי, דיסקרטיות רבה ומיקום מצוין בלב העיר. מלונות מסחריים מתהדרים בעיצוב מפואר אך החוזר על עצמו, בהמוניות ובנפך שכבר הכרנו. מנגד, מלונות מסחריים מציעים בריכה פרטית, חדר אירוח כושר ואף צוות הוואי שמלונות בוטיק לרוב מעדיפים להשאיר בצד, ולתת לכם לבלות בנעימים מהנוף ומהאווירה שבעלי המלון יצרו באופן מיוחד מאוד בשבילכם האורחים.

 

כאשר מחשבים מחיר שהייה בבית מלון, מלון בוטיק למול מלון מסחרי, יש לקחת בחשבון הוצאות נסיעה ברכב. מלונות בוטיק במרכז נמצאים בלב העיר ובכך מאפשרים לכם הגעה מכל קצוות הארץ. מלון בוטיק הן פתרון מצוין לנופש אחרת, אך הם מתאימים לא רק עבור חופשות. משום שמלונות הבוטיק נמצאים במרכז העיר, סמוך למשרדים של החברות הגדולות במיוחד, תיהיה לכם האופציה לערוך בהם פגישות עסקיות. רוב מלונות הבוטיק מציעות טרקלין עסקים, המספק רוגע על פני מסעדה הומה. מעבר לשקט, האווירה במלון הבוטיק היא אווירת יוקרה נינוחה, ואם עסקה תיסגר, לבטח שיש לה יותר סיכויים להסגר במלון בוטיק במרכז מאשר בשיפודיה בתקווה.

 

מלונות בוטיק  או חדרים לפי שעה צימרים במרכז מציעים לכם חווית חופשה העולה פי כמה על פני החופשה המוצעת לכם במלונות המסחריים. המחירים בין המלונות והצימרים לפי שעה יוצאים דומים ביותר בשיקול הסופי, כך שאת הפן הכספי הפעם רצוי להשאיר בחוץ.